HAAS+SOHN UKA
- černý lak + litinová dvířka
Krbová kamna HAAS+SOHN UKA jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Jsou vyrobené z kvalitní kotlové oceli, dvířka jsou litinová. Velkou výhodou je vrchní plát o síle materiálu 10 mm, který lze využít i k ohřevu jídel. Svou velikostí jsou vhodná i k vložení do klasického zděného krbu. Za příplatek lze kamna doplnit přírubou pro přívod externího přívodu vzduchu.
HAAS SOHN UKA černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kotlová ocel - černý lak, dvířka litina |
| Dvířka provedení: | litina + sklo |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní / horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 75 % |
| Vyhřívaný prostor: | 35-110 m3 |
| Rozměry: | 625 / 460 / 401 mm |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne - lze dokoupit |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,2 kg / h |
HAAS+SOHN UKA černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN UKA.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |