HAAS+SOHN VESUVIO II 1S, černá
- litinová dvířka
Moderní krbová vložka HAAS+SOHN VESUVIO II 1S je vyrobená z kvalitní oceli a litiny. Litinová dvířka mají jednoduché prosklení. Spalovací komora je vyložená žáruvzdornou vyzdívkou a žárobetonovým roštem. Terciální spalování, kterým je krbová vložka vybavená, zajišťuje vysokou účinnost při nízké spotřebě paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Podstavec pod krbovou vložku objednávejte zde.
HAAS+SOHN VESUVIO II 1S
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: |
4 - 7,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 142 m3 |
| Rozměry: | 687 / 691 / 657 mm |
| Hmotnost: | 139 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 2,0 kg / hod |
HAAS+SOHN VESUVIO II 1S
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN VESUVIO II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |