HAAS+SOHN VESUVIO II/15/2S s výměníkem
- černá/potisk skla
Moderní krbová vložka HAAS+SOHN VESUVIO II s teplovodním výměníkem je vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Elegantní design dvojitě prosklených dvířek skvěle doplňuje stříbrná klička. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Krbovou vložku lze za příplatek doplnit o vychlazovací smyčku.
Podstavec pod krbovou vložku objednávejte zde.
HAAS+SOHN VESUVIO II/15/2S
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | plech |
| Dvířka provedení: | černá, dvojité prosklení |
| Rozsah výkonu: | 12,2 - 20,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Terciální spalování | ANO |
|
Automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu |
ANO |
|
Vychlazovací smyčka |
možno dokoupit |
| Vyhřívaný prostor: | 362 m3 |
| Rozměry: | 1018 / 800 / 594 mm |
| Hmotnost: | 212 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 4,6 kg / hod |
| Výkon výměníku | 10 kW |
| Doporučený tepelný spád | 221 °C |
| Vodní obsah výměníku | 40 litrů |
| Maximální pracovní přetlak | MPa |
HAAS+SOHN VESUVIO II/15/2S
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN VESUVIO II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |