HAAS+SOHN VISBY II TV woodstone Prestige
-černý lak, přírodní kámen
Kamna HAAS+SOHN Visby II TV Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní oceli s obkladem z přírodního kamene. Mezi hlavní výhody kamen patří komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním táhlem, terciální spalování, externí přívod vzduchu a tříbodové zavírání dvířek.
V základním provedení se dodávají bez vychlazovací smyčky (možno doobjednat).
HAAS+SOHN Visby II TV Woodstone Prestige
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / Woodstone Prestige |
| Dvířka provedení: | černá + sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50-180 m3 |
| Výkon vyměníku: | 7,2 kW |
| Doporučený tepelný spád: | 75-60 °C |
| Vodní objem vyměníku: | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak: | 0,2 MPa (2 bar) |
| Vychlazovací smyčka (součást výrobku): | Ne |
| Rozměry: | 961 / 525 / 465 mm |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Spotřeba paliva: |
3,0 kg / h |
HAAS+SOHN VISBY II TV Woodstone Prestige
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK