HAAS+SOHN vložka PINUS AL II
Moderní krbová vložka HAAS+SOHN PINUS AL II je vyrobená z kvalitní oceli. Unikátní smaltovaná dvířka mají tříbodové bezpečnostní zavírání. Spalovací komora je vyložená šamotovými tvarovkami. Ve spodní části topeniště je litinový rošt. Terciální spalování, kterým je krbová vložka vybavená, zajišťuje vysokou účinnost při nízké spotřebě paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
HAAS+SOHN PINUS AL II
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: |
3,1 - 8,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 170 m3 |
| Rozměry: | 1299 / 500 / 538 mm |
| Hmotnost: | 102 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 2,0 kg / hod |
HAAS+SOHN PINUS AL II
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN PINUS AL II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |