HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem 1S
-černý lak, litinová dvířka
Krbová kamna HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem 1S jsou vyrobená z kvalitní oceli a litiny. Mezi výhody kamen patří terciální spalování, externí přívod vzduchu a automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu. Kamna jsou určená k připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému s elektrickým nebo plynovým kotlem.
Kamna lze za příplatek doplnit o dochlazovací smyčku.
HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem 1S
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka | prosklená |
| Výkon: | 4 - 12,2 kW |
| Výkon výměníku: | 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 220 m3 |
| Doporučený tepelný spád | 75 / 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | litru |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
| Vychlazovací smyčka | za příplatek |
| Rozměry: | 1022 / 661 / 656 mm |
| Hmotnost: | 221 kg |
| Přívod externího vzduchu: | 100 mm |
| Spotřeba paliva: |
3,6 kg / h |
HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem 1S
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN WERFEN 9 TV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |