HEDE 1 Panorama
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 - 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | až 36 cm |
| Účinnost: | 82,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | 40 - 120 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 537 x 496 x 266 mm |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Spotřeba paliva: |
1,3 kg/hod |
HEDE 1 Panorama
Firma HEDE vyrábí ryze česká krbová kamna, která jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let zdokonalovaná jak konstrukce, tak technologie spalování. Kamna jsou vyráběna z vysoce kvalitních a odolných materiálů.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |