JOTUL C 24
- černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Kazetová krbová vložka Jøtul C 24 je vyrobená z kvalitní litiny. Vyniká velkým prosklením a dvoustupňovým CB spalováním. Topeniště je zapuštěné v konvekčním boxu, který z něj dělá ideální výrobek pro přeměnu starých otevřených krbů v moderní a efektivní topidlo s uzavřeným spalováním. Díky čistému designu se hodí do každého interiéru.
JOTUL C 24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina, černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 7 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 50 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 250 m3 |
| Rozměry: | 510 x 705 x 441 mm |
| Hmotnost: | 136 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
JOTUL C 24
Kouřovody ke krbovým vložkám objednávejte zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |