JOTUL F 105 R B
- litina, černý lak, podstavec
- dvoustupňové spalování
JOTUL F 105 R B
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak - litina |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 125 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | 25 - 140 m3 |
| Rozměry: | 690 x 410 x 350 mm |
| Hmotnost: | 97 kg |
| Externí přívod vzduchu: | NE - lze dokoupit |
| Spotřeba paliva: | 0,8 kg/hod. |
JOTUL F 105 R B
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 125 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |