JOTUL F 163 WHE
- litina, bílý smalt
- dvoustupňové CB spalování
- boční prosklení
Moderní kamna JOTUL F 163 WHE bílý smalt s bočním prosklením jsou vyrobená z kvalitní litiny se smaltovanou povrchovou úpravou. K hoření využívají technologii dvojího spalování (systém CB), které zvyšuje účinnost kamen a snižuje spotřebu paliva. Mezi další přednosti kamen patří pratický popelník a ovládaní primárního i sekundárního vzduchu jedním táhlem. Kamna JOTUL F 163 jsou ideální volbou pro moderní bydlení, po napojení externího přívodu vzduchu (CPV) se skvěle hodí i do nízkoenergetických staveb.
JOTUL F 163
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý smalt |
| Nominální výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,7 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 225 m3 |
| Rozměry: | 903 x 450 x 447 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit sadu pro připojení |
JOTUL F 163 BP černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK