JOTUL F 165 CB černá
- litina, černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 165 CB.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen JOTUL.
Moderní kamna JOTUL F 165 CB černá jsou vyrobená z kvalitní litiny. Mají boční prosklení a podstavec s litinovými dvířky. Na vnitřní stranu dvířek můžete přimontovat také krbové nářadí, vyráběné přímo na míru k tomuto modelu (příslušenství na objednávku). Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
JOTUL F 165 CB černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,7 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 170 m3 |
| Rozměry: | 1033 x 450 x 447 mm |
| Hmotnost: | 145 kg |
| Možnost připojení externího vzduchu: |
Ano |
JOTUL F 165 CB černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |