JOTUL F 176 Zensoric BP černý lak
- kamna na dřevo s automatickou regulací vzduchu
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 176 Zensoric BP.
Můžeme nabídnout bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen JOTUL.
Krbová kamna JOTUL F 176 Zensoric BP černý lak jsou vyrobená z kvalitní litiny. Automatická regulace vzduchu od společnosti Zensoric zajišťuje špičkovou energetickou účinnost. Výsledkem jsou kamna s čistým spalováním a nízkými dopady na životní prostředí. Kamna jsou vybavena samozavíracími dvířky s magnetickým zámkem a ukazatelem, který blikáním upozorňuje, že je třeba přiložit další polena. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
JOTUL F 176 Zensoric BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, oblé prosklení |
| Nominální výkon: | 5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 35 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1600 x 492 x 415 mm |
| Hmotnost: | 182,7 kg |
| Možnost připojení externího vzduchu: | Ano |
JOTUL F 176 Zensoric BP
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK