- litinová kamna
- černý lak
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak - litina |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,0 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | až 37 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 220 m3 |
| Rozměry: | 755 x 561 x 472 mm |
| Hmotnost: | 138 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, 80 mm |
Jøtul F 200 BP
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
Videoprezentace kamen JOTUL F200 / F205 zde:
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 5 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |