JOTUL F 3 TD
Litinová krbová kamna - smalt hnědá majolika
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 3 TD.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Krbová kamna JOTUL F 3 TD smalt hnědá majolika jsou vyrobená z kvalitní litiny s bezúdržbovou povrchovou úpravou. Kamna jsou určená pro spalování dřeva, délka polen až 40 cm. Velké sklo dvířek, zdobené tradičním norským vzorem, umožňuje krásný pohled na hořící oheň. Mezi další přednosti kamen patří praktický límec proti vypadávání uhlíků a jisker z topeniště. Kamna lze napojit na komín horním nebo zadním vývodem o průměru 150 mm.
Kamna JOTUL F 3 TD
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina - smalt hnědá majolika |
| Dvířka provedení: | velká s ozdobnými příčkami |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 216 m3 |
| Rozměry: | 707 x 577 x 484 mm |
| Hmotnost: | 106 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |