JOTUL F 377 ADV HT BP
- černý lak, mastkové obložení
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 377 ADV HT BP.
Můžeme nabídnout bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen JOTUL.
Krbová kamna JOTUL F 377 CB ADVANCE černá/mastek jsou vyrobená z kvalitní litiny s mastkovým obložením. Vynikají třístranným prosklením a úložným prostorem s litinovými dvířky. Kamna okouzlí moderním designem s čistými liniemi.
JOTUL F 377 ADV HT BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, mastek |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry: | 1551 x 494 x 489 mm |
| Hmotnost: | 271 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Možnost připojení externího vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
JOTUL F 377 ADV HT BP - černá/mastek
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |