JOTUL F 400 CB SE hnědá majolika
- litinová kamna, dvířka bez ozdobných příček
Krbová kamna JOTUL F 400 CB SE hnědá majolika jsou vyrobená z kvalitní litiny se smaltovanou povrchovou úpravou. Oplach skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla a dvoustupňové spalování kamen prodlužuje dobu mezi přikládáním, zvyšuje účinnost a lépe zpracovává palivo. Exklusivní design kamen je podtržen prosklenými dvířky bez ozdobných příček. Kamna lze napojit na komín horním nebo zadním vývodem.
JOTUL F 400 CB SE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina, smalt hnědá majolika |
| Dvířka provedení: | prosklená, bez ozdobných příček |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 84% |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 240 m3 |
| Rozměry: | 744 x 670 x 597 mm |
| Hmotnost: | 173 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ano |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu po dokoupení adaptéru |
JOTUL F 400 CB SE
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |