JOTUL I 18 RTD PANORAMA
Výkonná krbová vložka v klasickém designu
Jøtul I 18 Panorama je velká krbová vložka s moderním designem a velkým panoramatickým prosklením dvířek, které nabízí dokonalý výhled na oheň.
Charakteristika:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | modročerný smalt |
| Dvířka provedení: | modročerný smalt, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 10 - 15 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 360 m3 |
| Rozměry: | 1174 x 746 x 600 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
Jøtul je norská firma s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad severskou zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.
Jøtul patří mezi světovou špičku výrobců kamen a krbů s distribuční sítí ve 43 zemích na 6 kontinentech. Důležitý podíl na našem mezinárodním úspěchu má i schopnost firmy se přizpůsobit konkrétnímu lokálnímu trhu, místním podmínkám a potřebám obyvatel.
Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny výrobky Jøtulzhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Takže nakonec není tak divné, že Jøtul I 18 RTD jsou nejprodávanější kamna všech dob.
| Typ | krby |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |