Cena za 1 kus
Nepřímotopný stacionární ohřívač vody (bojler) z výrobní skupiny Junkers Bosch, splňuje nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody. Kvalitní zpracování a dlouhodobé zkušenosti, zajišťují vysoký uživatelský komfort. Kvalitní izolace zajišťuje minimální provozní ztráty.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Objem: | 116 litrů |
| Tepelný výkon: |
20 kW |
| Objem trubkového výměníku: |
4,1 litru |
| Plocha výměníku: |
0,6 m2 |
| Doba ohřevu při výkonu zdroje 20 kW: |
26 minut |
| Hmotnost bez vody: |
67 kg |
| Vyměnitelná magneziová anoda: |
ANO |
| Výška: | 936 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: |
C |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Výška bojleru | 93,5 cm |
| Hloubka bojleru | 51,0 cm |
| Šířka bojleru | 51,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 130 l |