JOTUL F 600 CB
JOTUL F 600 CB Krbová kamna modročerný smalt
Krbová kamna JOTUL jsou vyrobená z kvalitní litiny. Oplach skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla a dvoustupňové spalování kamen prodlužuje dobu mezi přikládáním, zvyšuje účinnost a lépe zpracovává palivo. Exklusivní design kamen je podtržen prosklenými dvířky s armováním. Kamna lze napojit na komín horním nebo zadním vývodem. Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru.Smaltovaný povrch usnadňuje údržbu, zabraňuje reznutí a zaručuje barevnou stálost.
Jøtul F 600 jsou opravdu velká kamna. Tento velikán v klasickém stylu umí všechno, co dokáží jeho menší bráškové, avšak je projektován na podstatně delší polena a impozantní tepelný výkon, díky němuž vyhřeje mnohem větší prostory. Největší je prostě nejlepší. Navíc ho designéři vybavili mimořádně povedenými přídavnými dvířky, která umožnují také pohodlné boční přikládání, a snadno přístupným popelníkem se samostatnými dvířky.
Charakteristika:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | modročerný smalt |
| Dvířka provedení: | modročerný smalt, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 55 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 336 m3 |
| Rozměry: | 800 x 733 x 685 mm |
| Hmotnost: | 200 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
Jøtul je norská firma s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad severskou zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.
Jøtul patří mezi světovou špičku výrobců kamen a krbů s distribuční sítí ve 43 zemích na 6 kontinentech. Důležitý podíl na našem mezinárodním úspěchu má i schopnost firmy se přizpůsobit konkrétnímu lokálnímu trhu, místním podmínkám a potřebám obyvatel.
Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny výrobky Jøtulzhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Takže nakonec není tak divné, že Jøtul F 600 CB jsou nejprodávanější kamna všech dob.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | více jak 50 cm |