HAAS+SOHN OVALIS PICCOLO
- černý lak
kamna HAAS+SOHN OVALIS PICCOLO černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | automatické zavírání |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50-100 m3 |
| Rozměry: | 1170 / 464 / 464 mm |
| Hmotnost: | 118 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Uzavíratelný přívod vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,25 kg / h |
HAAS+SOHN OVALIS PICCOLO černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK