JOTUL F 500 ECO BP
Krbová kamna JOTUL F 500 ECO BP černý lak jsou vyrobená z kvalitní litiny. Oplach skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla a dvoustupňové spalování kamen prodlužuje dobu mezi přikládáním, zvyšuje účinnost a lépe zpracovává palivo. Exklusivní design kamen je podtržen prosklenými dvířky s armováním. Kamna lze napojit na komín horním nebo zadním vývodem. Boční přikládací dvířka rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru. Tyto kamna mají možnost napojení na externí přívod vzduchu. Ke kamnům lze dokoupit sadu pro připojení externího přívodu vzduchu, dále zadní štít, který umožnuje instalaci kamen blíže obvodové stěně.
JOTUL F 500 ECO BP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina, černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 4 - 11 kW |
| Střední výkon: |
8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 55 cm |
| Účinnost: | až 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 350 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 732 x 793 x 713 mm |
| Hmotnost: | 200 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ne |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - průměr 100 mm |
| Energetický štítek: |
A+ |
JOTUL F 500 ECO BP černý lak
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | více jak 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |