| Vlastnosti : | |
|---|---|
| Nominální výkon | 8 kW |
| Rozsah výkonu | 3 - 10 kW |
| Vytápěcí schopnost | 75 - 380 m3 |
| Účinnost | 78% |
| Rozměr VxŠxH | 1864 x 520 x 520 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | Ano, průměr 100 mm (sada pro napojení za příplatek) |
| Barva | Černá |
| Připojení kouřovodu | Horní, zadní |
| Výška zadního kouřovodu | 1547 mm |
| Hmotnost | 230 kg |
| Minimální vzdálenost od zdi | 100 mm |
| Minimální vzdálenost od hořlavých materiálů | 400 mm |
| Palivo | Dřevo, ekobrikety |
| Maximální délka polena | 50 cm |
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |