Plynový průtokový ohřívač s nuceným odvodem spalin (TURBO), je vhodný všude tam, kde je nutno zajistit instalaci s uzavřenou spalinovou komorou. Odvod spalin je možný do vyvložkovaného komína nebo přes stěnu ven. Výhodou tohoto modelu je moderní vzhled, elektronické zapalování, plynulá regulace výkonu a zabudovaná autodiagnostika. Tento plynový průtokový ohřívač musí být připojen k elektrické síti pro ovládání elektroniky a turboventilátoru.
Součástí balení
Maximální délka odvodu spalin 60/100 - 4 metry.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný |
| Varianta: | Turbo |
| Jmenovitý příkon: | 10,8 - 22,0 kW |
| Jmenovitý výkon: |
9,5 - 19,4 kW |
| Průtok vody min/max při tlaku vody 2 Bar |
8,0 - 14,0 litrů/minutu |
|
Spotřeba: |
1,3 - 2,23 m3/hod - zemní plyn 0,82 - 1,68 kg/hod - propan-butan |
| Odtah spalin: | TURBO 60/100; 2 x 80; 80/125 |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Váha bez vody : |
13,4 kg |
| Stupeň krytí: | IP 44 |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 660 x 370 x 213 mm |
| Třída energetické náročnosti |
A |
Závěsný plynový průtokový ohřívač vody na zemní plyn KARMA POV 11BW ZP má uzavřený oběh spalin s přisáváním spalovacího vzduchu z vnějšího prostředí. Může být bez obav instalovaný do malých prostor nebo
koupelen. Poskytuje teplou vodu pro jedno i více odběrných míst najednou (koupelna + kuchyň). Úspora spotřeby plynu.
Průtokový ohřívač vody musí instalovat technici, kteří jsou pro instalaci odborně kvalifikovaní.
Výhody pro vás:
• Nucený odtah: Spaliny ohřívače jsou odváděné do vnějšího prostředí,
spalovací vzduch se zároveň přivádí samostatným potrubím.
• Provoz ohřívače je zcela uzavřený od místnosti a tím i bezpečný.
• Spuštění při velmi nízkém tlaku vody: Tlak vody potřebný ke spuštění
ohřívače je již 0,02 MPa a tím dostačující pro téměř všechny typy instalací.
• Ochrana v případě ztráty plamene: Ohřívač automaticky odpojí přívod
plynu, pokud dojde v průběhu provozu k náhodnému zhasnutí plamene
a tím se zamezí jeho úniku.
• Spojitá kontrola voda-plyn: Ohřívač vody automaticky zastaví spalování
a odstaví se z provozu, jestliže dojde k přerušení přívodu vody nebo
uzavření ventilu vody.
• Ochrana proti přetlaku: Jestliže je tlak vody příliš vysoký, bezpečnostní
ventil ohřívače vody může automaticky snížit tlak, aby se zabránilo
poškození ohřívače.
• Praktický vyjímatelný vodní fi ltr: Pro oblasti s horší kvalitou vody lze
použít snadno vyjímatelný vodní filtr.
• Snadné a pohodlné nastavení teploty vody. Automaticky zajištěná
stálost teploty vody. Rozsah nastavení 35°C – 65°C.
• Zdokonalený uzavřený spalovací prostor: Využívá plynulou regulaci
spalování za účelem kontroly ideálního spalování s vysokou účinností
využití energie při zajištění bezpečí a úspory energie.
• Funkce zvukové signalizace (stisknutí tlačítka, případné poruchy)
• Standardní barva – bílá
• Ovládací panel, LED displej
Provádíme i montáže plynových ohřívačů vody včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ