Klimatizace KARMA FN-12
Klimatizační jednotka řady KARMA-FN podle potřeby chladí nebo topí na požadovanou teplotu. Motorem řízená lamely v kompaktní konstrukci klimatizační jednotky usměrňují proud vzduchu a jeho optimální rozdělování do místnosti. Venkovní jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem s nejmodernější invertorovou technologií, které lze využívat k topení až do venkovní teploty -15°C.
Karma FN-12 :
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Výkon (chlazení/topení): | 3,5 / 3,5 kW |
| Napájení (do venkovní jednotky): | 220 - 240 V / 1PEN / 50 Hz |
| Jmenovitý Příkon (chlazení/topení): | 1,09 / 0,97 kW |
| Max. příkon: |
2,09 kW |
| Max. proud: | 9,5 A |
| Energetická třída (chlazení/topení): | A++ / A+ |
| SEER / SCOP: |
6,65 / 4,36 |
| Chladivo / množství / eq. CO2: | R32 / 0,7 kg / 0,47 t |
| Minimální / maximální délka chlazení: | 3 / 20 m |
| Maximální převýšení: | 10 m |
| Rozměry ( vnitřní jednotka): | 750 x 285 x 200 mm |
| Rozměry venkovní jednotka): | 730 x 545 x 285 mm |
| Hmotnost (vnitřní jednotka): | 8,0 kg |
| Hmotnost (venkovní jednotka): | 25,0 kg |
| Rozsah nastavení teploty: | 16 - 30 °C |
| Rozsah provozní teploty (chlazení): | -15 - 40 °C |
*včetně krytky ventilů 70mm
Funkce klimatizace KARMA FN-12:
Propojovací potrubí není součástí klimatizace.
Před uvedením klimatizace do provozu (vpuštění chladiva) je nutno vyvakuovat chladící okruh !!!
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK