BAXI PRIME 28
Plynový závěsný kondenzační kotel, průtočný ohřev TUV.
Modulační čerpadlo ErP ready. Snadné ovládání výstupní teploty pomocí otočných knoflíků, samostatně pro teplou vodu a pro topení.
Tichý chod, vysoká účinnost. Modulační rozsah 1:5. Vestavěná komínová klapka. Nerezová spalinová komora. Jednoduchá základní údržba Vyjímatelný sifon kondenzátu)
Výstupní koaxiální kus - "kotlová hlavice" 60/100 - je součástí dodávky.
Možnost připojení prostorových ternostatů Siemens On/OFF RAA21; digitální prostorový termostat Siemens RDE 100.1; prostorový přístroj s časovým týdením programováním QAA73.210 a vnější sondy QAC34/101.
Máme za sebou desítky vlastních instalací plynových kotlů BAXI.
Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi doporučíme.
Navíc jako jediný eshop jsme i AUTORIZOVANÝ SERVIS zn. BAXI.
(Viz. http://www.baxi.cz/servis/servisni-sit/?regionId=41&contactId=1710/ - firma: GAS-TM s.r.o.)
BAXI PRIME 28
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 4,8 -28,9 kW (ohřev TV 28 kW) |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
10 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 15 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 30 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Vestavěná spalinová klapka: | ANO |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 89 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 700 x 395 x 279 mm |
BAXI PRIME 28
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | průtočný ohřev |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |