ARISTON GENUS PREMIUM EVO FS 35
Plynový stacionární kondenzační kotel s vestavěným zásobníkem TUV o objemu 105 litrů
ARISTON GENUS PREMIUM EVO FS 35
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární se zásobníkem |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 3,5 - 31,0 kW (ohřev TV 3,5 - 34,5 kW) |
| Účinnost až | 106 % |
| Modulační rozsah: | 1:10 |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | zabudován |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném zásobníku 105 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, plně modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej s textovým hlášením: | ANO - LCD displej, menu v českém jazyce |
| Komunikační protokol BUSD BRIDGENET - pro snadné řízení součástí systémem: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 5 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1700 x 600 x 660 mm |
ARISTON GENUS PREMIUM EVO FS 35
Napouštěcí ventil není součástí dodávky.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
K plynovému kotli ARISTON se výborně hodí zásobníky teplé vody DZ Dražice.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní radiátory PURMO.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty AURATON.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | stacionární |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 30 - 49,9 kW |
| Barevné provedení | nerez |