KRATKI ANTEK 10 kW - rovné sklo
Litinová krbová vložka s roštovým topeništěm
Tato krbová vložka je vyrobena z kvalitní litiny o minimální síle 8 mm.
KRATKI ANTEK 10 kW, rovné sklo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/litina |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,0 - 13,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm, s klapkou |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Externí přívod vzduchu: |
NE (možno doplnit za příplatek - nutno objednat s prvotní objednávkou, zabudovává se ve výrobě) |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Rošt: | ANO |
| Účinnost: | 62 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 110 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 622 x 600 x 435 mm |
| Rozměr žáruvzdorného skla: | 472 x 347 mm |
| Hmotnost: | 94 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
| Systém studené kliky | ANO - sundávací klička |
| Regulace přívodu primárního vzduchu: | ANO - přes popelník |
KRATKI ANTEK 10 kW, rovné sklo
| Typ | krby |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |