KRATKI ARKE 70
- krbová teplovzdušná kazeta
Krbová kazeta KRATKI ARKE 70 je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Topeniště má vyložené keramickým obložením Acumotte, které má izolační a akumulační schopnosti, chrání stěny kazety a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře. Krbová kazeta KRATKI ARKE 70 je vhodným řešením pro přestavbu otevřeného krbu na funkční a ekonomický krb, ale i k běžné obestavbě. Kazeta je vybavena ventilátorem se třemi stupni ovládání umístěným pod spalovací komorou. Ventilátor jsou zodpovědný za nucenou cirkulaci vzduchu, díky čemuž se teplo účinně přenáší do okolí.
KRATKI ARKE 70
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kotlová ocel 4 mm, černý lak |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 84 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 200 m3 |
| Rozměry š/v/h: | 760 x 520 x 470,5 mm |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Výkon ventilátoru: | 260 m3/h |
| Napájení ventilátoru: | 230 V |
| Spotřeba energie: | 38 W |
| Hluk ventilátoru: | 35 dB |
KRATKI ARKE 70
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK