KRATKI BASIA 15 kW, rovné sklo
Krbová vložka BASIA je provedená z kvalitní kotlové oceli 4 mm a má vestavěný přívod externího vzduchu. Obložení topeniště materiálem Acumotte.
Instalační rámeček není součástí dodávky, objednává se zde samostatně.
KRATKI BASIA 15 kW, rovné sklo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel 4 mm |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel |
| Rozsah výkonu: | 6,8 - 16 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 70 % |
| Vyhřívaný prostor: | 120 - 160 m3 |
| Rozměry: š/v/h |
790 x 761 x 482 |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI BASIA 15 kW, rovné sklo
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Glass systém - vnější dekorační sklo dodávající krbu moderní vzhled a zmenšující riziko popálení.
Externí přívod vzduchu - nástavec montovaný v krbové vložce, má za úkol přivádět čerstvý vzduch do topeniště z vnějšku budovy.
Prezentační video vložky KRATKI BASIA:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |