KRATKI BLANKA 12 BS - prosklenná
- bezsloupková, levé i pravé boční prosklení, otevírání doleva
K této vložce lze dokoupit elegantní obestavbu.
KRATKI BLANKA 12 BS:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel/ bezsloupková, sklo ve tvaru písmene "U" |
| Nominální výkon: | 11,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 7,1 - 14,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Teplota spalin: | 295 °C |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 200- 250 m3 |
| Rozměry: | 994 x 804 x 410 mm (v; š; h) |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Splňuje normu BlmSchV II. | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
KRATKI Blanka 670/570 12 kW bezsloupková
Video k vložce KRATKI BLANKA 670/570 bezsloupková zde: <
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této krbové vložce zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ