-kachlová krbová kamna
Krbová ocelová vložka KRATKI BLANKA zabudovaná do kachlového kabátu. Toto netradiční řešení Vám přináší požitek z živého ohně, při vytápění malého prostoru. Kachle a pohled na živý oheň přispívají k tepelné pohodě Vašeho domova. Účinnějšího spalování a delšího udržování teploty je dosaženo díky obložení spalovací komory materiálem TERMOTEC, akumulujícím teplo, který zvyšuje teplotu v peci. Lepší dohoření spalin díky deflektoru, které prodlužují dráhu spalin. Tento systém zvyšuje efektivnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizuje emise. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Pod ohništěm je komora, ve které je skryt systém připojení přívodu.
KRATKI BLANKA - krémová
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | krémová kachle |
| Nominální výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 7,5 - 11,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinost: | 78 % |
| Rozměry (v x š x h): |
1365 x 715 x 598 mm |
| Hmotnost: | 247 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
KRATKI BLANKA - krémová
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |