KRATKI ERYK DEKO 12 kW
| s: | |
|---|---|
| Provedení: | litina |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/litina |
| Nominální výkon: | 12 kW |
| Rozsah výkonu: | 8,0 - 16,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm, s klapkou |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Externí přívod vzduchu: |
NE (při požadavku nutno objednat verzi s externím přívodem) |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Rošt: | ANO |
| Účinnost: | 70 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 130 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 644 x 652 x 469 mm |
| Pohledový rozměr žáruvzdorného skla: | 472 x 347 mm |
| Hmotnost: | 104 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
| Systém studené kliky | ANO - sundávací klička |
| Regulace přívodu primárního vzduchu: | ANO - přes popelník |
KRATKI ERYK DECO 12 kW
| Typ | krby |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |