KRATKI FRANEK 12 TV
- teplovodní krbová vložka
- rovné sklo
Krbová vložka KRATKI FRANEK 12 TV s teplovodním výměníkem je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Rošt a zábrana proti vypadávání dřeva jsou z litiny. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka a přívod externího vzduchu (CPV).
KRATKI FRANEK 12 TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | čelní prosklení |
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 6,5 kW |
| Výkon do vzduchu: | 5,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 15 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 32 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 230 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 300 m2 |
| Rozměry: | 700 / 1147 / 511 mm |
| Hmotnost: | 348 kg |
KRATKI FRANEK 12 TV
Prezentační video teplovodních krbových vložek řady KRATKI:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK