krbová kamna KRATKI KOZA AB S DR - červená
KRATKI KOZA AB S DR červená
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel / červená |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel |
| Nominální výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 55-105 m3 |
| Rozměry: | 1052 x 528 x 422 mm |
| Hmotnost: | 116 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
Kamna KRATKI KOZA AB S DR červená
Výhody pro Vás:
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Prezentační video kamen KRATKI Koza AB S DR:
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 25 cm |