KRATKI KOZA K5 S W D ø kouřovodu 150 mm
Krbová kamna KRATKI KOZA K5 S W D
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - litina/ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/litina |
| Rozsah výkonu: | 5,5 - 9,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100-180 m3 |
| Rozměry: | 942 / 452 / 400 mm |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Prezentační video kamen KRATKI řady KOZA K5:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK