KRATKI Koza K7
s automatickou regulací hoření - ASDP
Kamna vyrobená z kvalitní litiny zaujmou líbivým designem.Přívod vzduchu nad sklem(tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje ASDP - automatické řízení přívodu vzduchu do kamen, fungující na principu bimetalu. Termostat se samočinnou regulací zajišťuje automatickou regulaci přívodu vzduchu do topeniště a tím i spalovací teplotu v kamnech. Použitím termostatu se sníží spotřeba paliva až o 30 % ve srovnání s kamny, která systém pro automatické řízení spalovacího procesu nemají.
Technické parametry:
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |