KRATKI Koza K9 černá s ventilátorem TURBOFAN
Litinová krbová kamna KOZA K9 s elektrickým ventilátorem TURBOFAN, který zajišťuje lepší proudění teplého vzduchu do místnosti.
Krbová kamna KRATKI KOZA K9 jsou kamna vyrobená z kvalitní litiny o tloušťce min. 8 mm; zaujmou Vás líbivým designem. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje možnost horního i zadního připojení spolu se systémem COLD GRIP, čili bezpečného odnětí rukojeti dvířek bez popálení. Elektrický ventilátor TURBOFAN zajišťuje lepší proudění teplého vzduchu do místnosti. Ventilátor je umístěn na zadní straně kamen, vzduch se nasává dvěma otvory na přední a spodní straně pláště ventilátoru, ohřívá se o zadní stranu kamen a vychází horními otvory do místnosti. Toto řešení výrazně zvyšuje komfort užívání kamen.
Možnost přiobjednat rošt na spalování uhlí (viz příslušenství ke krbovým kamnům).
Technické parametry:
Při instalaci zadního vývodu je možné kamna doplnit o varnou plotýnku.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Prezentační video krbových kamen KOZA K9:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Možnost topení uhlím | Ano |