Kratki KOZA ORBIT
- na noze, černá,
-celoocelová kamna s litinovým roštem
Unikátní krbová kamna KRATKI KOZA ORBIT na noze jsou vhodná především do menších domů a pro rekreační objekty. Mají již možnost přívodu externího vzduchu a lze je instalovat i do nízkoenergetických domků. Zpracování vrchní desky s žebrováním mezi tělem kamen a deskou zvyšuje proudění vzduchu přes tuto část a tím dochází k rychlejší výměně tepla do místnosti, kde jsou kamna instalovány.
Krbová kamna KRATKI KOZA ORBIT s jsou kamna vyrobená z kvalitní kotlové ocele o tloušťce min. 4 mm; zaujmou Vás líbivým designem. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje možnost horního nebo zadního odvodu spalin a systémem COLD GRIP, čili bezpečného odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
Kratki KOZA ORBIT
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,5 - 9,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (po dokoupení záslepky horní desky) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Rozměry v x š x h: | 914 x 475 x 570 mm |
| Hmotnost: | 99 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
Kratki KOZA ORBIT
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ