KRATKI KOZA VEGA / 130
Unikátní krbová kamna Kratki KOZA VEGA jsou vhodná především do menších domů a pro rekreační objekty. Díky absenci přívodu externího vzduchu je nelze instalovat do nízkoenergetických domků. Zpracování vrchní desky s žebrováním mezi tělem kamen a deskou zvyšuje proudění vzduchu přes tuto část a tím dochází k rychlejší výměně tepla do místnosti, kde jsou kamna KRATKI KOZA VEGA instalovány.
Krbová kamna KRATKI KOZA VEGA jsou kamna vyrobená z kvalitní kotlové ocele a litiny o tloušťce min. 8 mm; zaujmou Vás líbivým designem. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.
krbová kamna KRATKI KOZA VEGA / 130 - černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - litina/ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/litina |
| Nominální výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní (po dokoupení záslepky horní desky) |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100-180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 649 / 510 / 315 mm |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
To jsou kamna KRATKI KOZA VEGA / 130 - novinka.
Při instalaci zadního vývodu je nutné kamna doplnit o záslepku horní desky.
Prezentační video výroby KRATKI.PL: https://www.youtube.com/watch?v=QwCy1qNI_84
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |