KRATKI LUCY 12 SLIM
- rovné sklo
KRATKI LUCY 12 SLIM
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Prosklení: | čelní |
| Nominální výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Teplota spalin: | 180 °C |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60- 200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1282 x 654 x 335 mm |
| Hmotnost: | 155 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Splňuje normu BlmSchV II. | ANO |
KRATKI LUCY 12 SLIM
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této krbové vložce zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |