KRATKI LUCY 14 SLIM BS
- levé boční prosklení
Krbová vložka KRATKI LUCY 14 SLIM BS je vyrobená z vysoce kvalitní oceli s topeništěm vyloženým keramikou Acumotte - tepelně akumulačním materiálem, který zlepšuje akumulaci tepla a tím zvyšuje teplotu v topeništi. Krásné velké rohové prosklení zůstává čisté díky oplachu skla. Systém dvou deflektorů prodlužuje cestu spalování a tím dělá spalování ekologičtějším. Krbová vložka je vybavená litinovým roštem a popelníkem. K otvírání dveří slouží pohodlná designová klička. Litinové hrdlo kouřovodu je stavitelné v rozsahu 0-360°. Díky přívodu externího vzduchu je vložka vhodná i pro nízkoenergetické domy.
KRATKI LUCY 14 SLIM BS
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Prosklení: | levé boční |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Teplota spalin: | 172 °C |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1282 x 931 x 415 mm |
| Hmotnost: | 199 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Splňuje normu BlmSchV II. | ANO |
KRATKI LUCY 14 SLIM BS
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této krbové vložce zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |