KRATKI LUCY 15
- rovné sklo
KRATKI LUCY 15
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Prosklení: | čelní |
| Nominální výkon: | 15 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,5 - 18,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Teplota spalin: | 263 °C |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 130 - 370 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1346 x 854 x 420 mm |
| Hmotnost: | 205 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Splňuje normu BlmSchV II. | ANO |
KRATKI LUCY 15
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této krbové vložce zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK