KRATKI LUCY 16 - rovné sklo
- vhodná pro novostavby a domy s rekuperací, otevírání doleva
K této vložce lze dokoupit elegantní obestavbu.
KRATKI LUCY 16:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená / ocel |
| Nominální výkon: | 16,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 7,0 - 20,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Teplota spalin: | 260 °C |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 140- 400 m3 |
| Rozměry: | 1203 x 999 x 420 mm (v; š; h) |
| Hmotnost: | 213 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Splňuje normu BlmSchV II. | ANO |
| Vhodné pro domy a rekuperací: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
KRATKI LUCY 16 kW
Video k vložce KRATKI LUCY 16 kW zde:
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této krbové vložce zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |