KRATKI MAJA 12 DECO
- teplovodní krbová vložka
- rovné sklo, dokorativní rám
Moderní krbová vložka KRATKI MAJA 12 DECO s teplovodním výměníkem splňuje vysoké požadavky na ekomomický provoz, díky unikátní technologii spalování a předávání tepla. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka.
KRATKI MAJA 12 DECO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | ocelová dvířka, dekorativní rámeček |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 6 kW |
| Výkon do vzduchu: | 2 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 18 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Teplota spalin: | 240 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 200 m3 |
| Rozměry: | 677 / 635 / 384 mm |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano - nutno dokoupit přírubu |
KRATKI MAJA 12 DECO
Prezentační video krbových vložek KRATKI:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |