KRATKI MAJA 8
- rovné prosklení
Teplovzdušná krbová vložka KRATKI MAJA 8 je vyrobená z kvalitní litiny. Topenistě je doplněné deflektorem a roštem. Ve spodní části krbové vložky je popelník. Za příplatek je možné doplnit o externí přívod vzduchu.
KRATKI MAJA 8
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné prosklení |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 238 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 33 cm |
| Rošt | Ano |
| Účinnost: | 80 % |
| Emise CO | 0,10 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 200 m2 |
| Rozměry (v x š x h): | 701 x 600 x 360 mm |
| Hmotnost: | 114 kg |
| Přívod externího vzduchu: | možno za příplatek |
KRATKI MAJA 8
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |