KRATKI MBA 17 rovné prosklení GILOTINA
Celoocelová krbová vložka s bezroštovým topeništěm, které je obestavěno materiálem Acumotte, zvyšujícím teplotu v ohništi, čímž dochází k lepšímu a čistějšímu spalování. V důsledku tohoto dochází k úspoře paliva při využití stejného topného výkonu.
Tato krbová vložka je vyrobena z kvalitní kotlářské oceli o minimální tloušťce 4 mm. Krbová vložka je doplněna otočným litinovým sopouchem, který umožňuje zadní i horní odvod spalin. Sekundární vzduch se stará nejen o dokonalé spalování, ale i o čisté sklo krbové vložky.
KRATKI MBA 17 GILOTINA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | zvedací - čelní prosklení, dekorativní sklo |
| Nominální výkon: | 17 kW |
| Rozsah výkonu: | 8-21 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (stavitelný) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 350 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1500 x 966 x 518 mm |
| Rozměr skla: | 710 x 498 mm |
| Hmotnost: | 320 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO - 125 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI MBA 17 GILOTINA
Výhody pro Vás:
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Prezentační video krbových vložek KRATKI řady MB:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK