KRATKI MBM 10 GILOTINA - pravé prosklení
KRATKI MBM 10 GILOTINA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | zvedací - pravé prosklení - dekorativní sklo |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 -13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (stavitelný) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1269 x 837 x 546 mm |
| Rozměr skla: | 652 x 378 mm |
| Hmotnost: | 244 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ne |
| Přívod externího vzduchu: | ANO - 125 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI MBM 10 GILOTINA
Výhody pro Vás:
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Prezentační video krbových vložek KRATKI řady MB:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK