KRATKI MBM 10 Gilotina
- čelní prosklení
Celoocelová krbová vložka KRATKI MBM 10 Gilotina s bezroštovým topeništěm, které je obestavěno materiálem Acumotte, zvyšujícím teplotu v ohništi, čímž dochází k lepšímu a čistějšímu spalování. Krbová vložka je doplněna otočným litinovým sopouchem, který umožňuje zadní i horní odvod spalin. Systém otevírání dvířek typu gilotina umožňuje otevírat dvířka nahoru. Sekundární vzduch se stará nejen o dokonalé spalování, ale i o čisté sklo krbové vložky. Přívod externího vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
KRATKI MBM 10 GILOTINA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel |
| Dvířka provedení: | zvedací - čelní prosklení, dekorativní sklo |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 -13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (stavitelný) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1218 x 835 x 494 mm |
| Rozměr skla: | 560 x 378 mm |
| Hmotnost: | 252 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ne |
| Přívod externího vzduchu: | ANO - 125 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
KRATKI MBM 10 Gilotina
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Prezentační video krbových vložek KRATKI řady MB:
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |