KRATKI MBZ 13 BS TV
- teplovodní krbová vložka
- pravé prosklení
Moderní krbová vložka KRATKI MBZ 13 BS TV s teplovodním výměníkem a pravým prosklením splňuje vysoké požadavky na ekomomický provoz díky unikátní technologii spalování a předávání tepla. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka, žáruvzdorné sklo, obložení topeniště materiálem ACUMOTTE, externí přívod vzduchu.
KRATKI MBZ 13 BS TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | ocelová dvířka, pravé prosklení |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 7 kW |
| Výkon do vzduchu: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 6 - 16 kW |
| Obsah vody ve výměníku: | 35 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 230 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 160 m2 |
| Rozměry: | 1340 / 780 / 575 mm |
| Hmotnost: | 240 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
KRATKI MBZ 13 BS TV
Prezentační video krbových vložek řady MB:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ