KRATKI MBZ 13 TV
- teplovodní krbová vložka
- rovné sklo
Moderní krbová vložka KRATKI MBZ 13 TV s teplovodním výměníkem splňuje vysoké požadavky na ekomomický provoz, díky unikátní technologii spalování a předávání tepla. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka, žáruvzdorné sklo, obložení topeniště materiálem ACUMOTTE, externí přívod vzduchu.
KRATKI MBZ 13 TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | ocelová dvířka |
| Jmenovitý výkon: | 13 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 7 kW |
| Výkon do vzduchu: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 6 - 16 kW |
| Obsah vody ve výměníku: | 35 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 230 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 160 m2 |
| Rozměry: | 1335 / 730 / 479 mm |
| Hmotnost: | 262 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
KRATKI MBZ 13 TV
Prezentační video krbových vložek řady MB:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |